Nahrávám...
Menu

Výsledek obrázku pro LIEBHERR

Prodloužená záruka 2+3 roky v ceně.

Produkt má základní zákonem stanovenou záruku 2 roky. Naše firma Vám tuto záruku rozšiřuje o 3 roky bezplatného servisu. To znamená, pokud by se s Vaším novým spotřebičem něco stalo, stačí zavolat na servisní středisko a domluvit návštěvu autorizovaného technika. V době 5-ti let Vás to tak nebude stát ani korunu navíc: neplatíte náhradní díly, práci technika ani jeho dopravu k Vám.

Produkt má český záruční list. Záruka je uplatnitelná přímo výhradního dovozce a autorizovaného servisu LIEBHERR pro ČR. Na prodávané produkty poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Záruku 2+3 let k novým spotřebičům LORD. Pro uplatnění nároku na záruku je třeba ponechat si záruční list a účtenku/fakturu.

Bezplatným servisem se rozumí závazek výhradního dovozce odstranit vadu předmětu prodeje, která se vyskytne po uplynutí záruční doby. Opravy v rámci bezplatného servisu je oprávněn provádět pouze autorizovaný servis. Kupující bere na vědomí, že po dobu, kdy je výhradním dovozcem poskytován bezplatný servis nad rámec zákonné záruky, již není kupující oprávněn požadovat výměnu věci či odstoupení od kupní smlouvy.

Pokud je chladnička v době 3 letého bezplatného servisu neopravitelná, mění se za nový kus. Pokud je skladem stejný model, pokud ne tak za nový (nástupce vašeho modelu) nebo model podobný.

Naše značky