Nahrávám...
Menu

K myčce Electrolux Comfort Lift se už nebudete muset ohýbat!

15.12.2018 | Aktuálně

K myčce Electrolux Comfort Lift se už nebudete muset při manipulaci s nádobím ohýbat!

Na konci ledna přijdou na trh nové, unikátní modely myček značky Electrolux s nadzvedávacím mechanismem spodního regálu myčky. To znamená, že už se k myčce nebudete muset ohýbat tak jako dřív. Díky tomuto jedinečnému mechanismu jsou nové myčky Comfort Lift  ergonomické a praktické.

Díky přítomnosti svých spotřebičů v téměř 50 %  michelinských restaurací v Evropě má Electrolux jedinečný přehled o tom, co je v těch nejnáročnějších kuchyních světa požadováno. Má tedy možnost tyto požadavky splnit a adaptovat produkty pro profesionály na produkty pro domácnost. Díky tomu teď Electrolux představuje myčkuComfort Lift.

   

Myčka Electrolux ComfortLift® byla oceněna prestižní mezinárodní zlatou cenou iF Design Award

„Myčka Electrolux Comfort Lift je díky nadzvedávacímu mechanismu spodního regálu jedinečná na trhu, protože vám zajišťuje méně ohýbání při naskládávání a vyskládávání nádobí,“ říká Pavel Voska, Produktový manažer Kitchen společnosti Electrolux.

Instalace myčky přímo na podlahu je nejčastější, proto je potřeba se při manipulaci s ní neustále ohýbat naprosto nezbytná a vnímaná jako frustrující. Myčka Comfort Lift je důkazem toho, že Electrolux rozumí potřebě vytvářet produkty, které jsou ergonomické a odpovídají na každodenní potřeby svých zákazníků.

Flexibilní manipulace s nádobím – jedinečná inovace, myčka Comfort Lift je první svého druhu a nabízí nejpříjemnější přístup k nádobí v myčce. Unikátní nadzvedávací mechanismus vždy nadzvedne spodní regál myčky blíž k vám, tudíž vám usnadní naskládání i vyskládání nádobí.

S mechanismem Comfort Lift jsou k dispozici dva modely myček Electrolux: ESL7540RO a ESL7740RO. Jedná se o myčky RealLife®, které zvládnou skutečně vše. Bez ohledu na to, co do myčky nádobí vložíte – od největších, nejšpinavějších hrnců a pánví až po nejkřehčí sklo: myčka RealLife® vždy zazáří vynikajícími výsledky. Myčky nádobí se také pyšní invertorovým motorem, na který poskytuje značka Electrolux prodlouženou desetiletou záruku.

Zdroj: http://newsroom.electrolux.com/

zpět na předchozí stránku

Naše značky