Nahrávám...
Menu

10 důvodů, proč si koupit sušičku AEG

17.12.2018 | Aktuálně

Bojíte se, že své oblíbené vlněné svetry, hedvábné halenky či outdoorové oblečení sušením v sušičce poškodíte či zničíte? Navíc vás nebaví zkoumat štítky na oblečení, které jsou většinou stejně dost zavádějící a nesrozumitelné? Teď už se nemusíte bát sušičce svěřit ani to nejchoulostivější prádlo! AEG totiž přichází na trh s novou řadou sušiček, které bezpečně, šetrně a precizně ochrání každé vlákno vašich oděvů, uchrání jejich barvy i tvar. Nabízíme deset z mnoha důvodů, proč jsou nové sušičky značky AEG jedněmi z nejspolehlivějších na trhu.

Nabídku sušiček AEG najdete zde

    

1. Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme, že s programy na míru můžete dát bez obav do sušičky Pouze systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů, díky nimž dosáhne skvělých výsledků a zároveň ochrání oblečení před poškozením.

2. Bez obav sušte i oděvy určené výhradně k ručnímu praní. Patentované sušicí cykly mají speciální pohyby bubnu, které zabraňují srážení nebo zplstnatění citlivých tkanin.

3. Program na sušení vlny byl navíc oceněn modrým certifikátem společnosti Woolmark, což zaručuje, že suší mimořádně jemně a zaručeně bez rizika srážení v porovnání s plochým sušením vlny. Tuto certifikaci mají pouze modely značky AEG.

4. Pouze AEG používá u vybraných modelů sušiček moderní invertorový motor, který je bezuhlíkový, tichý, výkonný a má dlouhou životnost. Na tento motor navíc AEG poskytuje prodlouženou záruku 10 let. Na vybrané modely je také poskytována prodloužená záruka 5 let na celý produkt.

5. Sušičky se vyznačují nízkou spotřebou energie a nenáročnou údržbou, protože jsou vybaveny jen jedním kombinovaným filtrem čištění, který zajistí dokonalé odfiltrování jemných vláken z textilií.

6. AEG je jednou z mála značek, která ještě v současné době používá v bubnu tři žebra. Tato žebra zajišťují lepší manipulaci s tkaninami při zpětném chodu bubnu a následně nižší pomačkání tkanin.

7. Pouze u sušiček AEG máte u všech modelů jistotu, že si můžete změnit otevírání dvířek podle vaší potřeby, a to do čtyř různých směrů.

8. U sušiček AEG máte u všech modelů jistotu, že lze připojit obvod kondenzátu přímo na odpad.

9. U sušiček AEG máte u všech modelů jistotu, že lze připojit odvod kondenzátu přímo na odpad. Možnost prodloužit péči o prádlo proti pomačkání po skončení sušení u vybraných modelů až na 120 minut.

10. Sušičky jsou mimořádně energeticky účinné a jsou zařazeny ve špičkové energetické třídě na trhu. Například sušička T8DEC68SC spotřebuje při sušení plné dávky 8 kg prádla při programu Bavlna – sušení pro uložení do skříně jen 1,51 kWh elektrické energie. Jedno sušení tak při ceně dle sazby DO2D 4,83 Kč za kWh vychází na 7,29 Kč. Při poloviční náplni stejného programu vychází spotřeba 0,8 kWh a cena na jeden cyklus 3,86 Kč. Výhoda takto nízkoenergetických spotřebičů je i ta, že běžně můžete prát a sušit zároveň, aniž byste potřebovali oddělené napájecí okruhy pro pračku a sušičku. Vycházíme z předpokladu použití moderní pračky s příkonem do 2 kWh.

Nabídku sušiček AEG najdete zde

Zdroj: http://newsroom.electrolux.com/

zpět na předchozí stránku

Naše značky