Nahrávám...
Menu

Nová úroveň péče o vaše prádlo

14.12.2018 | Aktuálně

Představujeme nový, revoluční přístup k péči o vaše oblíbené oděvy. Inovativní spotřebiče AEG, které kombinují požadavky uživatelů a nejnovější vědní poznatky, a povznáší péči o prádlo na mnohem vyšší úroveň než jen běžné čištění. Konečně můžete bez zaváhání svěřit spotřebičům i ty nejchoulostivější oděvy. Díky technologii, která skutečně chrání vlákna, barvy a strukturu tkaniny.

Nabídku praček AEG naleznete zde

 

Připomínají vám často vaše oblíbené oděvy nejkrásnější životní momenty? A pokud ztratí tvar, barvu a pocit, který milujeme, zůstanou zastrčené v zadní části šatníku? To se vám  již stávat nemusí! Existuje totiž mnoho způsobů, jak se starat o oděvy lépe, a ještě více důvodů, proč to udělat: uchráníte tím vzpomínky a ochráníte životní prostředí. Proto je kvalitní péče tak důležitá.

Nová řada praček AEG je rozdělená do sérií podle klíčových technologií. Jednoduše si tak vyberete tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Vyšší série automaticky znamenají vyšší stupeň péče o prádlo. Navíc v sobě zahrnují i technologie z nižších modelových sérií.

Obrovský pokrok značky AEG v technologiích v oblasti péče o prádlo vám konečně umožní si najít pračku nebo sušičku, která bude přesně odpovídat vašim představám:

  • Strážce každodenního oblečení. Pračky AEG s technologií ProSense™ vypočítají ideální množství vody, energie a času pro každou náplň. Ať perete jediné triko, nebo celou náplň, pračka se přizpůsobí. (Série 6000)
  • Strážce nažehlených košil. Nežehlete, pára omezí zmačkání o třetinu. Věnujte více času svým oblíbeným činnostem a méně žehlení. Technologie ProSteam® umožňuje zakončit prací cyklus párou, která omezí zmačkání. Nebo použijte samostatný parní program pro rychlé osvěžení prádla. (Série 7000)
  • Strážce jemných halenek. Každé vlákno je chráněné. Díky technologii ÖKOMix® se prací prostředek a aviváž napřed důkladně promíchá s vodou, takže jsou všechna vlákna vašeho jemného oblečení precizně ošetřena i při zkrácených programech. Certifikát Woolmark Green garantuje, že bezpečně vyperete i ty nejchoulostivější materiály určené jen k ručnímu praní. (Série 8000)
  • Strážce černého oblečení. Zachovává barvy a zabraňuje vyblednutí. Voda z vodovodu obsahuje minerály, které mohou na vlákna působit agresivně. Pračky AEG s technologií SoftWater jsou prvními pračkami na světě, které tyto nečistoty z vody odstraňují. Filtrační systém s výměníkem iontů optimalizuje kvalitu vody vtékající do bubnu tak, aby prací prostředky a aviváž dosahovaly maximální účinnosti dokonce i při nejnižších teplotách. (Série 9000)
  • Strážce funkčního oblečení. Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme, že s programy na míru můžete dát bez obav do sušičky cokoliv. Pouze technologie AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. A navíc získal Woolmark Blue certifikát, který znamená, že je naprosto bezpečné sušit vlnu určenou pouze k ručnímu praní.

Prodlužte si standardní dobu záruky na vaši novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor. Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.

Nabídku praček AEG naleznete zde

Zdroj: http://newsroom.electrolux.com/

zpět na předchozí stránku

Naše značky