Nahrávám...
Menu

10 důvodů, proč si koupit myčku Electrolux RealLife®

14.12.2018 | Aktuálně

Myčka nádobí je pomocník, který nám mnohonásobně ulehčuje práci v kuchyni. Víte, že existuje myčka, která se vám a vašim každodenním potřebám v oblasti mytí nádobí maximálně přizpůsobí? Ať už se jedná o excelentní výsledky mytí či profesionální funkce a doplňky, myčka nádobí Electrolux RealLife® vždy zazáří perfektními výsledky.

      

Nabídku myček najdete zde

Vždy dokonale suché nádobí beze skvrn
Nádobí budete mít při vyndávání vždy perfektně suché. Technologie AirDry využívá k dokončení sušení přirozený tok vzduchu. V poslední fázi mycího cyklu otevře dvířka o 10 cm ještě předtím, než nádobí vyjmete z myčky. Je tak přirozeným způsobem zajištěno maximální usušení a zároveň účinné snížení výdajů za energii.

Excelentní výsledky mytí
Satelitní sprchovací rameno a systém pěti sprchovacích úrovní jsou zárukou vynikajících výsledků. Na rozdíl od tradičních sprchovacích ramen se satelitní rameno Electrolux pohybuje různými směry, aby voda pronikla i mezi těsně naskládané nádobí a důkladně ho umyla.

Větší prostor XXL
Modely myček Electrolux RealLife® nabízejí v porovnání s myčkami se stejnou výškou více prostoru. Myčka pojme až 15 sad nádobí a talíře až o průměru 34 cm.

Vyjímatelná zásuvka na příbory
Vyjímatelná zásuvka na příbory (ale také např. šálky na espresso či dlouhé kuchyňské náčiní) je umístěna v horní části mycího prostoru a nahrazuje příborový košík v dolním koši na nádobí. Spodní část je tak volná a vy do ní můžete naskládat ještě více nádobí. Zásuvku můžete přenést k příborníku a jednoduše si do něj příbory vyskládat. Když zásuvku na příbory vyjmete z myčky, můžete na její místo vložit pečicí plech, který už tak nemusíte mýt ručně.

Úsporný chod
Invertorový motor s prodlouženou zárukou 10 let (registrace na http://invertor.akce-electrolux.cz/) zaručuje tichý a úsporný chod myčky.

Nejlepší péče o křehké sklo
Dejte sbohem ručnímu mytí křehkých skleniček. Naše šikovné příchytky SoftGrip udržují choulostivé sklenice se stopkou jemně, ale pevně na svém místě během celého mycího cyklu. Měkké hroty SoftSpikes zase zajišťují stabilní polohu sklenic.

Hotovo za poloviční čas
Funkce TimeManager vám umožní inteligentně přizpůsobit program svým požadavkům. Mycí cyklus můžete zkrátit dokonce až o 50 %, a to při srovnatelné efektivitě mytí.

Program AutoFlex přizpůsobí nastavení úrovni znečištění nádobí
Program AutoFlex využívá senzory, jejichž pomocí zjišťuje stupeň znečistění nádobí. Na základě vyhodnocených výsledků pak zvolí nejlepší cyklus, aby se vše umylo důkladně
a efektivně. Výsledkem je vysoký výkon a úsporné mytí s minimální spotřebou energie, vody a času.

Program FlexiWash pro rozmanitou náplň
Díky tomuto programu, který využívá různá nastavení pro horní a spodní koš, můžete mýt sklenice šetrně a hrnce intenzivně – vše dohromady v jednom cyklu.

Flexibilní horní koš
Horní koš je nastavitelný na dvě úrovně výšky, a to i při plné zátěži. Nemusíte tedy již naskládané nádobí znovu vyndávat a snadno vložíte i velké hrnce, talíře nebo vysoké sklenice.

Zdroj: http://newsroom.electrolux.com/

zpět na předchozí stránku

Naše značky