Nahrávám...
Menu

Kategorie

Liebherr WPbli 5031 GrandCru Selection - akce


Kód: WPbli 5031-
Výrobce: Liebherr
Dostupnost: na dotaz - tel. +420 775 201 949
Hmotnost: 84kg

ks Zpět
 • Popis produktu
  • Vinotéka Liebherr WPbli 5031 GrandCru Selection, Rozmery 168,4 / 59,7 / 76,3 cm, Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l 196, Teplotní zóny 1, Regulovatelné chladící okruhy 1, Energetická třída F, záruka 5 let + 10 let na kompresor

    

   REGISTRACE ZÁRUKY zde

   VibrateSafe 
   Víno potřebuje ticho a klid. Proto naše vinotéky zaručují jemné uložení s mimořádně tichým kompresorem speciálně vyvinutým společností Liebherr a stabilními policemi vyrobenými z pevného bukového dřeva. Víno tak bude moci zrát v klidu a nerušeně.

   HumidityControl
   Ideální klima lze vytvořit jen při správné kombinaci teploty a vlhkosti. Funkce HumidityControl umožňuje úpravu vlhkosti podle Vašich potřeb. Tím dosáhnete optimálního klimatu a ještě delší čerstvosti uložených potravin.

   Dřevěná police, výškově nastavitelná
   Promyšlené a propracované. Elegantní police vyrobené z bukového dřeva jsou navrženy pro vodorovné uložení vín bez působení vibrací a díky ergonomickému tvaru lze láhve snadno zasouvat, vytahovat i přeskládat. Další výhodou je skutečnost, že dřevo dýchá a dokáže uložit menší množství vody, což je dobré pro mikroklima uvnitř a tedy i pro dlouhodobé skladování.

   UVProtect Plus
   Trojitá ochrana. U dlouhodobého skladování nabízí vinotéky s prosklenými dveřmi nedostižnou ochranu před UV zářením díky třem ochranným vrstvám skládajícím se z tónovaného skla a dvou pokovených vrstev uložených ve vakuu. Takzvaná izolace Low-E zajišťuje pro víno účinnou ochranu před škodlivým slunečním zářením.

   Přesné nastavení teploty
   Pokud není víno skladováno v prostředí se správnou teplotou, může doznat újmy a utrpět na kvalitě. Přesná elektronická regulace zajistí stálé udržování požadované teploty ve vinotéce Liebherr. Teplotu lze nastavit v krocích po jednom stupni v rozsahu 5–20 °C. Aktuální teplota se zobrazuje na displeji.

   Pomůcka pro nakládání EasyFill
   Usnadněte si vkládání. Vkládací pomůcka EasyFill se postará o to, že dveře vinotéky zůstanou po otevření do úhlu nad 90° otevřeny. A díky mechanismu SelfClosing se dveře samy automaticky zavřou, pokud jsou otevřeny v úhlu menším, než 90° - vždy tak jemně, jak si to Vaše drahocenná vína žádají.

   Filtr s aktivním uhlím FreshAir
   Aby vaše víno mohlo dozrávat v prostředí s optimální kvalitou vzduchu, jsou všechny vinotéky Liebherr vybaveny filtrem s aktivním uhlím, který spolehlivě váže všechny druhy pachů. Vína si tak zachovají svůj originální buket. A aby tuto skutečnost nic neohrozilo ani z dlouhodobého hlediska, spotřebič Liebherr vás každých 6 měsíců upozornění na nutnost výměny filtru, kterou hravě zvládnete sami.

   Dotykový displej
   Ovládání vinotéky je ještě lehčí než letní víno. Díky vysoce kvalitnímu dotykovému displeji LC můžete všechny funkce vybírat velice snadno. Položky nabídky jsou přehledně uspořádané a lze je vybrat jemným klepnutím prstem. A teplotu lze kontrolovat snadněji, jelikož se na displeji zobrazuje trvale.

   Skladování bez vibrací
   I nepatrné otřesy mohou vína narušit během jejich zrání v lahvích a zabránit usazování tříslovin. Speciálně vyvinuté, mimořádně klidné antivibrační kompresory zajišťují u všech chladniček na víno šetrné skladování vín.

   Ideální vlhkost vzduchu
   Správná vzdušná vlhkost je důležitá při skladování vín. Korkové zátky tak zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky udržovány vlhké i zevnitř, měly by být láhve vína skladovány horizontálně. Se vzdušnou vlhkostí přesahující 50 % zaručují chladničky na víno nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vzdušnou vlhkost v klimatizovaných chladničkách na víno ještě zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na trvalý provoz.

   2 výškově nastavitelné nožky
   Pro maximální stabilitu. S výškově nastavitelnými nožkami lze vinotéku optimálně zarovnat s ostatními spotřebiči a přizpůsobit ji i nerovnému povrchu. To znamená, že dveře se vždy řádně dovřou, dovnitř se nedostane teplo, nebude se vytvářet kondenzace a díky stálým skladovacím podmínkám zůstane zachována kvalita vašeho vína.

   Zámek displeje s bezpečnostním kódem
   Vše pod kontrolou. Zabezpečit sbírku vín dveřním zámkem je jedna věc, ale stejně tak důležité je zabránit neoprávněnému použití vinotéky. Velmi spolehlivým řešením je nový zámek displeje, který se aktivuje prostřednictvím nabídky. Díky nutnosti zadání trojmístného kódu PIN nemůže nikdo neoprávněný změnit nastavení, takže víno zůstane v optimálních podmínkách.

   Dveřní alarm
   Výstraha ihned po otevření. Pokud dveře vinotéky zůstanou otevřeny déle než 60 sekund, aktivuje se dveřní alarm. Dveřní alarm vydává zvukovou signalizaci a také začne blikat osvětlení spotřebiče. Budete tak moci rychle reagovat a zachovat optimální skladovací podmínky pro svá vína.

   Madlo: kartáčovaný hliník
   Vysoce kvalitní, štíhlé madlo z kartáčovaného hliníku je stylovým doplňkem k vaší sbírce vín. Madlo nejen že skvěle vypadá, ale také skvěle padne do ruky. Je mimořádně ergonomicky tvarované a příjemné na dotyk, takže otevírání vinotéky GrandCru pro vás bude příjemným zážitkem.

   Modul SmartDevice, integrovaný
   Své víno můžete kontrolovat, ať jste kdekoliv. Vinotéka GrandCru Selection je z výroby připravena k připojení k síti, takže budete moci využít všech výhod aplikace SmartDevice. S ní máte přístup ke spotřebiči odkudkoliv a i po dobu své nepřítomnosti si můžete prohlédnout nebo změnit mnohá nastavení, jako je například teplota. Aplikace vám rovněž odešle bezpečnostní informace o spotřebiči a uloženém vínu na váš chytrý telefon.

   LightColumn, jednostranný
   O perfektní výhled na víno se postará LED světelný sloupek LightColumn vedoucí od shora dolů přístrojem s prosklenými dveřmi. Zajišťuje rovnoměrné osvětlení interiéru vinoték GrandCru Selection. Skvělou funkcí je tlumené prezentační osvětlení, které působivě nasvítí vaši sbírku vín, i když jsou dveře zavřené.

   Mechanický dveřní zámek
   Chraňte své poklady. Sbírky vín jsou obvykle cennou investicí, a proto si zasluhují odpovídající ochranu. S mechanickým dveřním zámkem budete mít vždy kontrolu nad tím, kdo má přístup k vínům uloženým ve vinotéce GrandCru Selection. Zámek je zapuštěný, takže nerušivě zapadá do celkového designové konceptu spotřebiče.

   Skladování hrdly k sobě pro maximální kapacitu
   Maximální kapacita. S vinotékou Liebherr bude organizace vaší rozrůstající se sbírky vín snadná. Interiér byl navržen tak, aby byly láhve na dřevěných policích uloženy hrdly k sobě, díky čemuž lze naplno využít jeho kapacitu. To znamená, že i když se bude vaše sbírka cenných vín stále rozrůstat, vždy najdete místo pro další láhev. Můžete tak popustit uzdu své sběratelské vášni.

   Alarm výpadku napájení
   Kompletní ochrana. Podobně jako vinný sklep, i naše vinotéky poskytují ideální podmínky ke správnému skladování cenných sbírek vín. Občas se ovšem může stát, že dojde k výpadku napájení, a proto je spotřebič pro tento případ vybaven alarmem. Na všechny kritické události budete spolehlivě upozorněni.

   Prezentační osvětlení
   Prezentační osvětlení se postará o to nejlepší předvedení vašeho vína. U spotřebičů s prosklenými dveřmi může světlo zůstat zapnuté, i když jsou dveře zavřené. Vaše sbírka vín tak bude moci zaujmout každého, kdo půjde kolem. Jas osvětlení lze individuálně upravit v aplikaci SmartDevice a na displeji.

   Zadní panel, nerezová ocel
   Krásné zvenčí i zevnitř. Vnější provedení vinotéky přitahuje pozornost, ale stojí za to nahlédnout i dovnitř. Kombinace dřevěných polic a zadního panelu z nerezové oceli SmartSteel dodává modelům řady GrandCru Selection podmanivou krásu, i když jsou prázdné. Technické výhody jsou navíc stejně tak promyšlené jako design. Například povrch zadního panelu zajišťuje vyváženou cirkulaci vzduchu.

   Vyměnitelné dveřní těsnění
   Každý detail spotřebiče splňuje nejvyšší standardy a dveřní těsnění v tom není výjimkou. Postará se o to, že dveře budou vždy vzduchotěsně uzavřeny a uvnitř zůstanou zachovány ideální podmínky ke skladování. Výměnu těsnění navíc snadno zvládnete sami v několika málo krocích. Vinotéka tak bude vždy bez nejmenších nedostatků a hygienicky čistá.

   SabbathMode
   Během sabatu musí všechny aktivity ustat, což platí také pro elektrické spotřebiče. Váš Liebherr se o to postará za vás. Když je režim SabbathMode aktivován, veškeré osvětlení vinotéky GrandCru, displej i zvuková signalizace se vypnou. Po 80 hodinách se režim SabbathMode automaticky vypne.

   SelfClosing Door včetně vkládací pomůcky EasyFill
   Díky mechanismu samočinného zavírání se dveře automaticky zavřou, když je otevřete do úhlu menšího než 90 – vždy tak jemně, jak si to drahocenná vína žádají. Vkládací pomůcka EasyFill se postará o to, že dveře při otevření do úhlu 90° nebo většího zůstanou otevřené, takže se vám láhve budou velmi snadno vkládat.

   Teplotní alarm
   Systém neustále sleduje teplotu uvnitř spotřebiče Liebherr a zvukovou i optickou signalizací vás upozorní, jestliže se teplota odchýlí od nastavené hodnoty. Na displeji rovněž zjistíte, o kolik stupňů přesně teplota poklesla či vzrostla, takže i v nepravděpodobném případě teplotního výkyvu budete moci učinit odpovídající opatření.

   TempProtect Plus
   Dvojitá ochrana. Naše vinotéky s funkcí TempProtect Plus neustále měří teplotu s využitím dvou snímačů. Budete tak mít dvakrát zajištěno, že jsou vaše vína chráněna před teplotními výkyvy. Obdržíte upozornění ihned, jakmile snímače rozpoznají kritickou změnu teploty, takže budete moci rychle podniknout opatření.

   Tác na vodu
   Ideální vlhkost nebo i zcela suché prostředí díky tácu na vodu se snadnou dodatečnou montáží. Pomáhá zachovat optimální vlhkost ve spotřebiči shromažďováním vody z interiéru spotřebiče, případně doplněním vody dle potřeby. Tímto způsobem bude vaše sbírka vín uložena v ideálních podmínkách bez ohledu na okolní prostředí.

   Výkon a spotřeba
   • Energetická třída F
   • Spotřeba energie za 24 h 0,304 kWh / 24 h
   • Spotřeba energie za rok 111 kWh/a
   • Klimatická třída SN-ST
   • Třída hlučnosti C
   • Příkon 1,5 A
   • Napětí 220-240 V ~
   • Frekvence 50/60 Hz
   • Spotřeba energie za 24 h 0,295 kWh / 24 h
   • Klimatická třída SN-ST
   • Hlučnost 38 dB
   Rozměry a váha
   • Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka 168,4 / 59,7 / 76,3 cm
   Ovládání a funkce
   • Ovládání Dotyk
   • Regulovatelné chladící okruhy 1
   • Teplotní zóny 1
   • Porucha: výstražný signál optický a akustický
   • Alarm při výpadku spotřebiče Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
   • Elektronický zámek dveří
   • AlarmLightAmplifier Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
   • Nastavení jazyka Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
   • SabbathMode Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
   • Řešení připojení k síti * Integrováno, pevně namontováno
   • Einstellbarer Temperaturbereich Kühlteil +5 °C až +20 °C
   • Teplomer Vinotéka
   • Dvírka otevrená: Výstaržný signál zóna na víno optický a akustický
   • Detská pojistka
   Zóna na víno
   • Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l ** 196
   • Nastavitelný rozsah teploty +5 °C až +20 °C
   • Anzeige Luftfeuchtigkeit
   • Regulace vlhkosti HumidityControl (između 50 % i 80 %)
   • Osvětlení Jednostranné světlo
   • s možností stmívání
   • s možností trvalého zapnutí
   • Skladování lahví Dřevěná police
   • Počet úložných polic 5
   • z toho výklopné drevené policky 0
   • z toho výsuvné na teleskopických kolejničkách 0
   • Počet úložných polic 0
   • Boxy výškove nastavitelné
   • Nádrž na vodu
   • Sommeliere board
   • Flaschenpresenter
   • Art des Zonentrenners
   • Zámek mechanický
   • Filtr FreshAir v zadní stěně
   • Chlazení cirkulujícím vzduchem
   Design a materiály
   • Suchý zadní panel
   • Barevný, suchý zadní panel nerezová ocel
   • Zadní stěna ze suchého materiálu nerezová ocel
   • Barva cerná
   • Materiál bočnic ocel
   • Barva dveří cerná
   • Materiál dveří Dveře s izolačním sklem
   • Materiál nádoby Plast, šedý grafit
   • Materiál odkládací plochy, zóna na víno Dřevěná police
   • Madlo Hliníkové tyčové madlo
   Konstrukce a instalace
   • Samozavírací dveře
   • SoftSystem
   • Smer otevírání dverí Pravý vyměnitelný
   • Změna strany otvírání dveří Lze oboustranně
   • Úhel otevrení dverí
   • Vymenitelné tesnení dverí
   • Transportní madla vzadu
   • Transportní kolecka vzadu
   • Odvetrání Přední větrání
   • Typ konektoru Euro
   • Přívodní kabel (délka) 2.000 mm
   Specifikace
   • Objem chladicích částí 386 l
   • Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka (s obalem) 1.742,0 / 615,0 / 850,0 mm
   • Váha (bez obalu) 84 kg
   • Váha (s obalem) 90 kg
   • Celkový objem *** 385 l
   • Užitný objem, cást na víno 385 l

    

 • Ke stažení (2)
 • Recenze (0)
  • Napište recenzi

   Vaše jméno: *

   Názor: * Poznámka: HTML kód není uložen!

   Hodnocení:
   Špatně          Výborně

   Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct:

Související zboží

Naše značky