Nahrávám...
Menu

Kategorie

Liebherr BRFvg 5501 Performance - akce, záruka 3 roky


Kód: BRFvg 5501-
Výrobce: Liebherr
Dostupnost: do týdne
Hmotnost: 73kg

ks Zpět
 • Popis produktu
  • Chladnička podle pekarské normy s chlazením s cirkulací vzduchu BRFvg 5501 Performance, Celkový hrubý objem 496 l, Plné dveře, Chladící prostredek R 600a, Spotřeba energie za 24 h 1,213 kWh / 24 h, Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka 168,4 / 74,7 / 76,9 cm

    

   Záruka profi zařízení Liebherr:

   • Záruku získáte automaticky a není nutná registrace
   • Záruka se vztahuje i na zákazníky s IČ a DIČ

   Chladnička Performance dle pekařské normy 600x400 mm, cukrářská lednice 496 litrů; ventilační chladicí systém; en.tř. C; uzamykatelné dveře HardLine plné; rozsah chlazení: mezi + 1 / + 15 °C; dvoustupňově nastavitelné větrání a vlhkost; digitální ovládání LC-displej monochrom včetně alarmů; digitální zobrazení teploty; mechanický zámek; vnější ocelový plášť s bílým práškovým nástřikem; jednodílný tepelně tvarovaný polystyren (ekologický) vnitřní plášť; 60 mm silná izolace boční stěny; 10 párů nastavitelných nerezových lišt ve tvaru "L" pro zásuv plechů 600x400 mm; rozteč kolejnic: 25 mm; nosnost na polici: max. 60 kg; směr otevírání dveří je reverzibilní; hygienická, vyměnitelná izolace dveří; automatické odmrazování; 1 pár předních vyrovnávacích nožiček; Chladivo bez FCKW-FKW (R 600a) a izolace stěn (60 mm); venkovní teplota: mezi + 10 / + 40 ° C - klimatická třída 5; lze spárovat s mrazničkou BFFsg 5501; roční spotřeba energie: 443 kWh; Třída energetické účinnosti C

   Vyměnitelné dveřní těsnění
   Vyměnitelné dveřní těsněníVyměnitelné dveřní těsnění
   Úspora času i financí: Zatlačovací těsnění dveří spotřebičů Liebherr lze snadno vyměnit. V případě poškození dokážete těsnění vyměnit sami bez jakéhokoliv nářadí.

   Komponenty navržené na 15 let
   Komponenty navržené na 15 letKomponenty navržené na 15 let
   Udržitelnost znamená, že spotřebič je nejen hospodárný, ale že také vyniká dlouhou životností. Spotřebiče Liebherr se vyznačují robustností, spolehlivostí a extrémně dlouhým zachováním špičkového výkonu i za náročného každodenního používání, k čemuž přispívají vysoce kvalitní materiály, poctivé zpracování i přinejmenším desetiletá dostupnost náhradních dílů po ukončení výroby dané řady.

   Ukázkový režim
   Ukázkový režimUkázkový režim
   Pro účely zaškolení nebo při použití na výstavách lze funkce spotřebiče simulovat v ukázkovém režimu, aniž by docházelo ke skutečnému ovládání spotřebiče. Ušetříte tak čas i peníze, protože chlazení nebude třeba zapínat.

   Zámek displeje
   Zámek displejeZámek displeje
   Aby nemohlo být nastavení změněno omylem, lze uživatelskou nabídku zamknout. Zvukové výstrahy však lze potvrdit, i když je zámek aktivován. Tímto způsobem je zaručeno, že všechny potřebné akce lze provést a ty nežádoucí naopak nikoliv. Spotřebiče Liebherr myslí na vše i v oblasti zabezpečení.

   Energetický štítek podle směrnice EU 2015/1094
   Energetický štítek podle směrnice EU 2015/1094Energetický štítek podle směrnice EU 2015/1094
   Přehled o energetické účinnosti: Z energetického štítku se dozvíte, jak hospodárné profesionální spotřebiče Liebherr jsou. Nízká spotřeba energie se navíc projeví nízkými celkovými provozními náklady.

   SafetyStop
   SafetyStop SafetyStop
   Rošt se zarážkou proti výsuvu zajišťuje stabilitu a bezpečné pracovní prostředí: Nelze ji vytáhnout omylem, a to ani v případě, že uděláte prudký pohyb. Při naskladňování nebo vyskladňování zboží zůstane rošt pevně aretován v dané poloze a nehrozí vám žádná pohroma.

   Skrytá zákaznická nabídka
   Skrytá zákaznická nabídka Skrytá zákaznická nabídka
   Ochrana, zabezpečení a jednoduchost: Ve skryté zákaznické nabídce se nachází informace o spotřebiči, případně zde lze provádět podrobná nastavení spotřebiče nebo obnovit výrobní nastavení. Jelikož se tyto informace a nastavení nacházejí v samostatné úrovni nabídky chráněné kódem, je tak zabráněno nežádoucím změnám a neoprávněné manipulaci.

   HumidityControl
   HumidityControlHumidityControl
   Ideální klima lze vytvořit jen při správné kombinaci teploty a vlhkosti. Funkce HumidityControl umožňuje úpravu vlhkosti podle Vašich potřeb. Tím dosáhnete optimálního klimatu a ještě delší čerstvosti uložených potravin.

   Interiér vhodný ke skladování potravin
   Interiér vhodný ke skladování potravinInteriér vhodný ke skladování potravin
   Všechny materiály ve spotřebičích Liebherr pro pekárny a stravovací odvětví mohou přijít do styku s potravinami a jsou vhodné k ukládání nebalených potravin.

   Vlastní zámky
   Vlastní zámky Vlastní zámky
   Příslušenství pro extra bezpečnost: Pro každý profesionální spotřebič je k dispozici pět různých zámků s klíči. Díky tomu bude mít k vaší chladničce nebo mrazničce přístup pouze pověřený personál a uložené cenné zboží bude chráněno před nenechavci.

   Bezúdržbové provedení
   Bezúdržbové provedení Bezúdržbové provedení
   Šetří čas, energii i peníze: Profesionální samostatně stojící spotřebiče Liebherr nevyužívají žádné filtry ani jiné komponenty, které by vyžadovaly pravidelnou výměnu. Také se k nim nevážou žádné další požadavky na čištění.

   Mechanický zámek
   Mechanický zámek Mechanický zámek
   Všechny profesionální spotřebiče Liebherr pro pekárny a stravovací odvětví jsou vybaveny mechanickým zámkem se dvěma klíči. Budete tak mít jistotu, že se k uloženému zboží nedostanou nepovolané ruce.

   Informace o výpadku napájení
   Informace o výpadku napájení Informace o výpadku napájení
   Pokud dojde kvůli závadě k výpadku napájení, po obnovení přívodu elektrického proudu se zobrazí hlášení informující o této skutečnosti. Uživatel se tak dozví nejen to, že spotřebič byl dočasně bez proudu, ale také jaké maximální teploty bylo po tuto dobu dosaženo. Na základě těchto informací bude moci vyhodnotit, jestli mohlo dojít k poklesu kvality uloženého zboží.

   Soulad s normou DIN EN 60335 o bezpečnosti spotřebičů
   Soulad s normou DIN EN 60335 o bezpečnosti spotřebičůSoulad s normou DIN EN 60335 o bezpečnosti spotřebičů
   Kromě označení CE vyžadovaného předpisy byly externí nezávislou testovací laboratoří vyhodnoceny a testovány také všechny oblasti související s bezpečností, od samotného zařízení až po uživatelskou příručku. Díky tomu se můžete spolehnout na nejvyšší možnou bezpečnost produktu.

   Interiér pro snadné čištění
   Interiér pro snadné čištěníInteriér pro snadné čištění
   Plastový vnitřní kontejner je zhotoven z polystyrenu, což je plně recyklovatelný a robustní plastový materiál nevydávající žádný zápach. Je vyroben bez spojů z jednoho kusu, nemá žádné prohlubně, v nichž by se usazovaly nečistoty, a jeho velké rohy lze snadno a rychle vyčistit. Zkrátka, jde o ideální řešení z hlediska udržitelnosti a hygieny.

   Samočinné zavření dveří v úhlu < 90° / automatické zavření dveří v úhlu do 90°
   Samočinné zavření dveří v úhlu < 90° / automatické zavření dveří v úhlu do 90°Samočinné zavření dveří v úhlu < 90° / automatické zavření dveří v úhlu do 90°
   Rutinní práce můžete provádět bez obav, že byste na něco zapomněli: Když dveře spotřebiče otevřete alespoň do úhlu 90°, zůstanou poté již otevřeny, abyste mohli snáze vložit či vyjmout zboží nebo provést čištění spotřebiče. Při otevření do úhlu 90° se dveře samy zavřou, aby nezůstaly otevřeny omylem. Díky tomu je zachována stálá teplota i kvalita uložených potravin.

   Desetiletá dostupnost náhradních dílů
   Udržitelnost znamená, že spotřebič je nejen šetrný k životnímu prostředí a hospodárný, ale že také vyniká dlouhou životností. Aby vám profesionální spotřebič přinášel co nejdéle radost, zaručuje společnost Liebherr dostupnost náhradních dílů alespoň deset let od ukončení výroby dané řady. A navíc děláme vše pro to, abyste náhradní díly především vůbec nepotřebovali.

   Výškově nastavitelné nožky
   S volitelnými výškově nastavitelnými nožkami si můžete výšku spotřebiče upravit přesně podle svých potřeb. Například jej můžete zvednout, aby se podlaha pod ním dala snáze uklidit.

   Přehledné informace o spotřebiči 
   Všechny informace o spotřebiči by měly být k dispozici vždy, když je potřebujete. Proto lze u každého spotřebiče Liebherr nalézt sériové číslo, servisní číslo i označení modelu přímo na displeji. Díky tomu si ušetříte frustraci spojenou s hledáním těchto údajů na spotřebiči nebo nutnost vyčištění interiéru, aby údaje bylo možné vůbec přečíst.

   Vhodné pro pečicí plechy podle euronorm
   Ideální kombinace: Pečicí plechy odpovídající euronormám lze perfektně umístit na robustní policové kolejnice ve tvaru L a opět je snadno vyjmout. Ostatně každý spotřebič Liebherr pro pekaře byl navržen tak, aby mohl využívat standardizované pečicí plechy.

   Odolná kolečka
   S kolečky, která lze namontovat i dodatečně, jsou profesionální spotřebiče Liebherr extrémně pohyblivé. Kdykoliv je tak budete moci přemístit jinam nebo je odsunout stranou kvůli úklidu.

   Zaměnitelný dveřní závěs
   Profesionální spotřebiče Liebherr jsou z výroby osazeny pravým dveřním závěsem. S minimem úsilí a bez jakýchkoliv dalších dílů však můžete dveřní závěs přemístit doleva. Tímto máte zajištěnu naprostou svobodu ohledně výběru místa instalace.

   Sada pro uspořádání Side by Side
   V této sadě příslušenství se nachází vše potřebné k umístění více spotřebičů vedle sebe. Spotřebiče se k sobě pevně připojí pomocí profilové lišty, takže jejich přední strany budou lícovat a spotřebiče se nerozjedou každý jiným směrem. Vzájemné upevnění navíc zaručí dodržení doporučené vzdálenosti bránící v hromadění kondenzace mezi spotřebiči.

   SuperCool
   Chcete, aby byla v chladničce zachována optimální teplota, i když jste do ní umístili nakoupené věci, které mají pokojovou teplotu? Pak přichází na řadu funkce SuperCool: Po její aktivaci spotřebič Liebherr zvýší svůj výkon, dokud se nově vložené potraviny neochladí na stejnou teplotu, jakou má ostatní zboží. Funkce SuperCool se navíc nejpozději po 12 hodinách vypne automaticky.

   Rošt s dorazem vysunutí
   Stabilní, odolné a ventilované: Robustní rošty z lakované oceli odolné proti korozi unesou i těžké zboží. A současně zaručují i stálý oběh vzduchu a teplotní stabilitu. Dorazy brání vypadnutí roštu při vybírání zboží ze spotřebiče.

   Teplotní rozsah +1 °C / +15 °C
   Spotřebiče Liebherr pro pekárny a stravovací odvětví se vyznačují mimořádně stabilním teplotním rozsahem od +1 °C do +15 °C, díky čemuž potraviny vydrží déle čerstvé a chutné.

   Teplotní stálost vyhovuje normě DIN EN 16825:2015/Refrigeration.
   Kvůli zachování kvality potravin musí být teplotní výkyvy co nejmenší. Chladničky Liebherr vynikají mimořádně stálým teplotním rozsahem −1 °C až +5 °C. Díky tomu zůstává vevnitř stálé klima a uchované potraviny a ingredience nedegradují.

   Intuitivní navigace nabídkami
   Pohodlný přístup k informacím: Stav spotřebiče můžete zjistit pomocí integrovaného ovládacího panelu zapuštěného do dveří, aniž byste museli spotřebič otevírat. Procházení nabídkami je intuitivní a ovládá se pomocí tří dotykových tlačítek.

   Rozhraní Wi-Fi/LAN s možností dodatečné montáže
   Zapojit spotřebič Liebherr do sítě je velmi snadné: Díky rozhraním Wi-Fi a LAN, která lze zabudovat i dodatečně, lze spotřebič velmi snadno připojit k externím systémům, jako je například SmartMonitoring od společnosti Liebherr. S digitálním monitorovacím řešením můžete pohodlně sledovat a dokumentovat teplotu skladování a všechny informace navíc bezpečně přenášet přes příslušné rozhraní.

   Kondenzátor z dutých drátů
   Špinavé kondenzátory se velmi nákladně čistí a chladničky jsou s nimi náchylnější k závadě. Naše odolné kondenzátory z dutých drátů však zabraňují usazování mastnoty a nečistot, nevyžadují údržbu a po mnoho let zaručují excelentní chod i efektivitu chladničky. Také se můžete těšit na nízké provozní náklady.

   Vhodné pro pečicí plechy podle euronorm
   Ideální kombinace: Pečicí plechy odpovídající euronormám lze perfektně umístit na robustní policové kolejnice ve tvaru L a opět je snadno vyjmout. Ostatně každý spotřebič Liebherr pro pekaře byl navržen tak, aby mohl využívat standardizované pečicí plechy.

   Digitální teplotní displej
   Digitální teplotní displej udává přesný stupeň vnitřní teploty ledničky. Tu lze snadno přečíst z vnější strany, a tak má uživatel okamžitou informaci, aniž by musel spotřebič otevírat.

   Chlazení cirkulujícím vzduchem
   Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.

   Účinný systém chlazení
   Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.

   Teplotní alarm
   Integrovaný teplotní alarm uvádí, zda bylo dosaženo spodní nebo horní prahové hodnoty. Používá akustické i vizuální signály pro zajištění maximální bezpečnosti uloženého zboží.

   Ekologické chladicí médium
   Zařízení Liebherr jsou optimalizována s ohledem na co nejlepší energetickou účinnost a nízké provozní náklady. Používáme výhradně přírodní a k životnímu prostředí šetrná chladiva R 600a a R 290. Ve spojení s vysoce účinnými kompresory jsou extrémně výkonná a díky svému nízkému potenciálu skleníkového efektu jsou také bezpečná pro budoucnost.

   Reverzní závěsy dveří (levý/pravý)
   Spotřebiče Liebherr jsou v továrně opatřeny závěsy na pravé straně. Možnost změnit stranu závěsů umožňuje uzpůsobení spotřebiče dle individuálních potřeb a jeho optimální umístění.

   Výkon a spotřeba
   • Užitný objem, celkem 361 l
   • Celkový čistý objem 361 l
   • Čistý objem chladicí části 361 l
   • Energetická třída C
   • Spotřeba energie za 24 h 1,213 kWh / 24 h
   • Metodika měření spotřeby energie EN 16825
   • Spotřeba energie za rok 443 kWh/a
   • Klimatická třída 5
   • Sicherheitsklasse 5
   • Hlučnost 49 dB
   • Chladící prostredek R 600a
   • Okolní teplota +10 °C až 40 °C
   • Příkon 2,0 A
   • Nosnost odkládací plochy chladící části 60 kg
   • Napětí 220-240 V ~
   • Frekvence 50 Hz
   • Chladící část 496 l
   Rozměry a váha
   • Izolace 63/67 mm
   Ovládání a funkce
   • Ovládání elektronické rízení
   • Ovládání Dotyk
   • Alarm při výpadku spotřebiče Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring
   • Ukazatel teploty vnejší digitální
   • Porucha: výstražný signál optický a akustický
   • Dveřní alarm chladicí části Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring
   • Dveřní alarm mrazicí části
   • Bezpotenciálový kontakt
   • AlarmLightAmplifier
   • SuperCool Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring
   • SuperFrost
   • Nastavení jazyka
   • Zámek displeje Nastavitelné na spotřebiči
   • Elektronický zámek dveří
   • Vernetzbarkeit Možnost dodatečné montáže
   • s možností trvalého zapnutí
   • s možností stmívání
   Chladící část
   • Teplotní rozsah +1 °C až +15 °C
   • Chladící systém dynamické
   • Vnitřní osvětlení
   • Proces odmrazování automatický
   • Počet úložných polic 1
   • z toh výškově nastaviletných 0
   • Podlahový rošt
   Design a materiály
   • Barva bílá
   • Materiál bočnic ocel
   • Barva dveří bílá
   • Materiál dveří/víka Ocel
   • Madlo Hliníkové tyčové madlo
   • Materiál vnitrní nádoby umelá hmota bílá
   • Materiál polic Chrom-nikl-ocelové opěrné lišty ve tvaru L
   • Materiál stavecí nohy ocel pozinkovaná
   Konstrukce a instalace
   • Dvere samozavírací
   • SoftSystem
   • Vkládací otvor 600x400mm (Vkládací otvor příčný)
   • Smer otevírání dverí Pravý vyměnitelný
   • Vymenitelné tesnení dverí
   • Nastavitelné nožičky 2
   • Transportní madla
   • Válecky
   • Druh kolecek
   • Chlazení cirkulujícím vzduchem
   • Délka prívodního kabelu 3.000 mm
   Design a vybavení
   • Zámek mechanický
   Specifikace
   • Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka 168,4 / 74,7 / 76,9 cm
   • Výška / šířka / hloubka (s obalem) 1.720,0 / 765,0 / 840,0 mm
   • Váha (bez obalu) 79 kg
   • Váha (s obalem) 86 kg
   • Celkový hrubý objem 496 l
   • Hrubý objem chladicí části 496 l
 • Ke stažení (2)
 • Recenze (0)
  • Napište recenzi

   Vaše jméno: *

   Názor: * Poznámka: HTML kód není uložen!

   Hodnocení:
   Špatně          Výborně

   Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct:

Související zboží

Naše značky