Nahrávám...
Menu

Indukce může být hrou. Bezpečnou.

30.11.2018 | Aktuálně

Přemýšlíte nad koupí indukční varné desky? Následujících pár řádků vám možná pomůže při rozhodování. Co třeba deska, která vyniká flexibilitou, díky níž vám při vaření poskytne řadu možností? A její varná plocha se navíc automaticky přizpůsobí velikosti a tvaru vašich varných nádob, abyste mohli připravovat ty nejchutnější pokrmy.​

   

Nehrozí popálení.
Při použití indukce je aktivní pouze konkrétní varná zóna a teplo se tvoří jen tam, kde se dno varné nádoby dotýká varné zóny. Na okolní volné povrchy se teplo nepřenáší, proto nehrozí popálení vám ani vašim dětem.

Nehrozí připálení.
Indukce funguje na principu elektromagnetického vlnění, které předává energii přímo varné nádobě a jídlu v ní; varný panel se tak ohřívá jen od nádoby.

Čekejte rychlost, přesnost a pohodlnost.
Indukční deska se zahřívá rychleji než kterýkoliv jiný typ varné plochy. Přivést litr vody k varu trvá při indukci asi 3 minuty. Pro srovnání – při vaření na plynu je to téměř 5 minut.

Varná deska, která se vám přizpůsobí.
Díky funkci FlexiBridge můžete inteligentně kombinovat až 4 varné zóny a rozšířit tak varný prostor. Indukční varná deska AEGHKP85410XB z řady Mastery se automaticky přizpůsobí velikosti a tvaru varné nádoby. Ať už potřebujete dvě varné zóny různých velikostí nebo jednu velkou varnou zónu, není problém – stačí zapnout vámi zvolený režim a můžete propojovat jednotlivé části podle potřeby. Optimální flexibilita panelu promění varnou zónu na prostor, ve kterém můžete tvořit. Vyspělá funkce PowerSlide navíc umožňuje vytvořit speciální varné plochy s přednastavenými teplotami. Díky tomu lze snadno přejít z varu na mírné vření bez nutnosti změny nastavení desky. Deska disponuje také funkcí OptiHeat, která sleduje u každé varné zóny úroveň zbytkového tepla, abyste ho mohli maximálně využít a optimalizovat tak spotřebu energie.

Kompletní nabídku indukčních desek najdete - zde

Zdroj: http://newsroom.electrolux.com/

zpět na předchozí stránku

Naše značky