Nahrávám...
Menu

CASHBACK - SUŠIČKY A PRAČKY AEG

aeg-cashback-unor-2019

KUPTE SI SUŠIČKU NEBO SET PRAČKY A SUŠIČKY AEG A ZÍSKEJTE AŽ 2.500 KČ ZPĚT!

strucna-pravidla-akce-aeg-cashback-2019

nakupni-kosik Kupte v období od 18. 2. do 12. 4. 2019 vybrané produkty AEG.

registrace Zakoupený produkt či set zaregistrujte nejdéle do 14 dnů od data nákupu v registračním formuláři. K registraci jsou nutná sériová čísla produktů a digitální kopie - sken nebo fotografie - prodejního dokladu.

cashback Po ověření registračních údajů vám do 30 dnů od data schválení registrace přijdou peníze zpět na vámi zadaný bankovní účet.

Akce se vztahuje na všechny produkty v této kategorii. Úplné znění pravidel najdete zde.

Útulná kuchyně – levně a s maximálním efektem

20.07.2017 | Aktuálně

Kuchyně patří k nejdůležitějším místům v domácnosti. Schází se zde několikrát denně celá rodina, proto je důležité, aby se tady všichni její členové cítili příjemně. Zdá se vám, že má tento prostor svá nejlepší léta dávno za sebou? Chcete si to zde zvelebit, vylepšit, ale chybí vám peníze na rekonstrukci? Není třeba zoufat, dát mu novou tvář můžete i pomocí maličkostí, díky kterým se tady budete cítit jako v ráji. Navíc je lze snadno měnit třeba podle vaší nálady, ročního období nebo lidových svátků.

 

Vneste dovnitř optimismus

Snadno a rychle dovedou vaši kuchyň proměnit bytové doplňky. Rozhodně není třeba bát se barev, jsou módní a trendy a celou místnost krásně oživí. Šanci dejte žluté, oranžové, červené nebo mentolově zelené. Oblíbeným dekorativním vzorem na látkách všeho druhu jsou proužky nebo rostlinné a květinové motivy. Barevné dekorace, jako jsou vázy, ubrusy, prostírání, podsedáky na židle, závěsy či záclony vnesou do interiéru vítané osvěžení a dobrou náladu. Volte odstíny, které se hodí k designu celého pokoje, nebo naopak vsaďte na kontrastní barvy.

 

Buďte originální

Kvůli drobným změnám nemusíte hned měnit celou kuchyňskou linku. Stačí si pořídit nějaký netradiční kuchyňský spotřebič – co třeba červenou rychlovarnou konvici či modrý kávovar? K nim pak stačí už jen bláznivé šálky a hrnky a kuchyně se změní k nepoznání.

 

Dejte sbohem holým stěnám

Jednoduché, levné, ale přitom účinné řešení, jak se zbavit fádních a strohých stěn, je pověsit na ně obrazy. V kuchyně skvěle vypadají ty s motivy ovoce, zeleniny, bylinek či nejrůznějších pokrmů. Na zeď ale můžete umístit také nástěnné hodiny, abyste měli při vaření pojem o čase. Seženete je v nejrůznějším designu – moderním, retro i tolik oblíbeném stylu Provence.

 

Nechte místnost rozkvést

Živé rostliny či umělé květiny, které jsou od těch skutečných takřka k nerozeznání, do interiéru zkrátka patří. Do kuchyně se navíc hodí i ty, které nefungují jen jako ozdoba - do květináčů zasaďte třeba pár bylinek, které oceníte nejen při vaření. Celou místnost navíc krásně provoní, takže si budete připadat jako uprostřed bylinkové zahrádky.

zpět na předchozí stránku

Naše značky